Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Skurcza

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria(Skurcza + 24 km)

1 129 000 zł135 m² 8 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 135 m2, położony na uboczu, w sąsiedztwie 4 domów jednorodzinnych w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie pod Górą Kalwarią. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria(Skurcza + 24 km)

825 000 zł118,58 m² 6 957,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Niższa cena, bez pcc, bez prowizji. Oddanie na przełomie sierpnia I września. Dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskiej miejscowości Kąty w gminie Góra Kalwaria, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Góra Kalwaria

Góra Kalwaria(Skurcza + 24 km)

53 000 zł2 078 m² 25,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Ostrówek w gminie Warka (11km na południe od Góry Kalwarii) bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Pierwsza linia zabudowy, zjazd bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Radwanków Szlachecki

Radwanków Szlachecki(Skurcza + 18 km)

799 000 zł15 100 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunty inwestycyjne 15 100 m idealna lokalizacja przy dw 801, blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 15 100 m , położona w miejscowości Radwanków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Warecka

Czersk(Skurcza + 21 km)

2 600 000 zł190 m² 13 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Nieruchomość zlokalizowana w podwarszawskiej miejscowości Czersk w odległości około 1 km od zabytkowego Zamku książąt mazowieckich. Całkowita powierzchnia działek to 14.300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Sobienie Biskupie

Sobienie Biskupie(Skurcza + 18 km)

699 000 zł3 000 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania Państwu malowniczą działkę o powierzchni 3000 m2 zlokalizowaną w Sobieniach Biskupich (powiat otwocki, gmina Sobienie - Jeziory). Nieruchomość położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Adamowicza

Góra Kalwaria(Skurcza + 24 km)

2 300 000 zł19 730 m² 116,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria bezpośrednio przy ulicy Norberta Adamowicza po obydwu jej stronach. Szerokość działek na całej ich długości to 47m, i w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł209 m² 952,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną zlokalizowaną w centrum Warki. Powierzchnia 209 m . Kształt prostokątny, co umożliwia efektywne zaprojektowanie zabudowy. Dostęp do miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, Aleja Wyzwolenia

Pilawa(Skurcza + 19 km)

483 zł32,22 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Adres: aleja Wyzwolenia 81, pilawa Powierzchnia garażu: 32,22 m2 Grunt: dz. ewid. nr 1087/1 o pow. 982 m2 Cena: 15,00 zł/m2 Do wynajęcia murowany garaż jednostanowiskowy, wyposażony w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Osieck

Osieck(Skurcza + 18 km)

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawne, prostokątne działki w obrębie 0008 (gmina Osieck), dedykowane pod zabudowę letniskową i rekreację. To bezpieczna przystań dla tych, którzy szukają spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Skurcza

Skurcza,mazowieckie

115 000 zł60 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

Oferujemy do sprzedaży dom rekreacyjny drewniany zlokalizowany w miejscowości Skurcza (wilga). Powierzchnia około 60 m2. Stan: do remontu. Powierzchnia działki 2408 m2 - zalesiona. Piękna urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Skurcza

Skurcza,mazowieckie

115 000 zł2 408 m² 47,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną domem rekreacyjnym drewnianym zlokalizowanym w miejscowości Skurcza (wilga). Powierzchnia około 60 m2. Stan: do remontu. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij